Česko, zpívej! – benefiční koncert pro Vrbu

Poslali jsme svůj videopříspěvek do benefičního maratonu sborových videí, který uspořádala Unie českých pěveckých sborů. Příspěvky se budou vysílat na několika virtuálních koncertech, z nichž první začíná ve čtvrtek 6.května 2021 v 18 hodin – tady je odkaz na živé vysílání:

https://www.facebook.com/CeskeSbory

Na tomto koncertě nás ještě neuvidíte, ale i tak stojí za to se připojit a také podpořit dobrou věc. Průvodcem koncertu bude Adam Plachetka.

Záznam v České televizi

Letošní Sborobraní ani adventní koncert u Boromejek se nemohly konat. „Naživo“ nás už letos asi neuslyšíte. Ale pokud se budete koncem prosince dívat na ČT art, třeba nás zahlédnete v záznamu z koncertu Original Vintage Orchestra v Lucerně. Jakmle budeme znát přesný termín vysílání, najdete ho tady i na našem Facebooku.

Tříkrálové koncerty v neděli 5.ledna v Praze

V neděli 5.ledna 2020 nás můžete slyšet hned na dvou místech v Praze – ve 14 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, odkud se přesuneme do chrámu Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí – zde koncert začíná v 16 hodin. Na oba koncerty srdečně zveme!

Virtuální dárek pro návštěvníky tříkrálového koncertu:

https://www.cesky-jazyk.cz/citanka/jan-neruda/balada-trikralova-balady-a-romance.html#axzz6A5zzxHAV

https://zlatyfond.sme.sk/dielo/5056/Capek_Kalendar/2

https://www.citarny.cz/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/souvislosti/karel-capek-historie-betlemska